2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gostyń
Netbox Group
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji / bez doświadczenia / wolne weekendy - NETBOX

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Grupa Netbox to firma z wieloletnią historią, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające łącznie ponad 700 osób. Z dbałością o najwyższą jakość drukujemy oraz przeprowadzamy opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne. Bogate doświadczenie i wiedza są kluczowymi elementami, które pozwalają nam na tworzenie nowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów.

W swoich działaniach kierujemy się współpracą i ambicją, tworząc niepowtarzalne środowisko pracy, w którym każdy może rozwinąć swój potencjał.  Jesteśmy dumni z naszej siły, projektów pełnych wyzwań, a napędza nas dbałość o środowisko i realny wpływ na ekologiczny rozwój świata opakowań. Poszukując współpracowników stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie, jakość i szybkość wykonywanej pracy. Jeśli czujesz, że wpisujesz się w realizowaną przez nas wizję, niezależnie od tego skąd pochodzisz, jaką szkołę ukończyłeś czy w jakiej branży pracujesz - dołącz do nas! Chcąc być najlepszym, potrzebujemy najlepszych.

Pracownik Produkcji

Kategoria stanowiska:   Produkcja

Lokalizacja:                     Czachorowo

Typ stanowiska:              Pełen etat

Rodzaj pracy:                  Stacjonarna

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji jest ściśle związana z wytwarzaniem naszych produktów pod zamówienia Klientów. Dzielimy ją na stanowiska: pomocnicze, gdzie zakres zadań ma niższą skalę trudności oraz operatorskie czyli bardziej złożone. Wymagamy bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w grupie, dokładności oraz zaangażowania.

Twoje obowiązki:

Operator

  • Realizacja zlecenia produkcyjnego zgodnie z planem produkcji.

  • Uruchomienie procesu na maszynie - przezbrojenie oraz ustawienie parametrów maszyny.

  • Bieżąca kontrola poprawności procesu zgodnie z technologią.

  • Ewidencja czasu oraz ilości produkcji w systemie.

  • Udział w kontroli jakości wyrobów według obowiązujących standardów.

Pomocnik

  • Wsparcie operatora w uruchomieniu procesu.

  • Czyszczenie linii po zakończeniu produkcji.

  • Kontrola stanu technicznego powierzonej maszyny.

  • Odbieranie gotowego wyrobu z linii produkcyjnej.

  • Udział w obsłudze maszyn produkujących opakowania.

  • Utrzymanie standardu czystości w miejscu wykonywania pracy.

Nasze wymagania:

  •  Zainteresowanie zdobywaniem nowych umiejętności w zakresie obsługi maszyn poligraficznych.

  • Radzenie sobie w sytuacjach, gdzie realizacja zadań na czas ma kluczowe znaczenie.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Posiadanie podstawowej znajomości obsługi komputera.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

  • Doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn i urządzeń (dodatkowy atut).

To oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę na nowoczesnych maszynach - nie martw się jeśli nie posiadasz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

  • Pracę zmianową 5 dni w tygodniu + wolny weekend.

  • Doskonałą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

  • Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym od 5 400zł brutto do 6 400zł brutto już na start.

  • Miesięczny system premiowy oparty na przejrzystych zasadach.

  • Spotkanie integracyjne.

  • Aktywności sportowe / firmowa drużyna sportowa.

  • Dofinansowanie wakacji do 500 zł netto.

  • Prezenty świąteczne do 900 zł netto.

  • 1000 zł netto z okazji narodzin dziecka.

  • Dofinansowanie posiłków do 100 zł miesięcznie.

  • 4 000 zł netto za polecenie nowego pracownika.

  • Coroczny proces podwyżkowy.

  • Udział w szkoleniach.

  • Nauka języka angielskiego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 912672101