2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sława Wielkopolska
Dodane 04 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/Blacharz

Lokalizacja

Sława Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma THERMOLAM działa już na rynku od ponad 30 lat i stale się rozwija. Świadczymy usługi w zakresie klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa, a także pomp ciepła i instalacji grzewczych. Towarzyszymy klientowi od momentu wyboru urządzeń, aż do ich uruchomienia. Nasze dotychczasowe realizacje można zobaczyć na stronie internetowej: www.thermolam.pl

Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług odnotowujemy coraz większe zainteresowanie naszymi realizacjami. Obecnie poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji/Blacharz.

Od kandydatów wymagamy zaangażowania. W zamian zapewniamy stałą współpracę w rodzinnej atmosferze oraz atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie.

Obowiązki:

·        Produkcja kanałów i armatury wentylacyjnej

·        Izolacja przewodów wentylacyjnych

·        Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

·        Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

·        Adekwatne i solidne zarobki

·        Profesjonalne narzędzia do pracy

·        Pracę w miłej atmosferze

·        Pracę bez delegacji

·        Przyuczenie do zawodu

Oczekujemy:

·        Doświadczenia w branży

·        Mile widziana znajomość rysunku technicznego

·        Sumienności i zaangażowania w powierzone zadania

·        Odpowiedzialności oraz dobrej organizacji pracy

·        Umiejętności pracy w zespole

Chcesz stać się częścią naszego zespołu?

Zadzwoń lub wyślij swoje CV na maila.

Ta praca czeka właśnie na Ciebie!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 wraz z późniejszymi zmianami) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Lokalizacja

Sława Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sława Wielkopolska
ID: 581622285