2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Siemianowice Śląskie
PACCOR
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Produkcji - Bogaty Fundusz socjalny

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis firmy

W PACCOR, który jest obecnie częścią Grupy Faerch, jesteśmy innowatorami i dostawcami rozwiązań z dużym doświadczeniem w opracowywaniu i dostarczaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy najlepsi w swojej klasie, jeśli chodzi o ochronę żywności i innych cennych towarów. Nasze rozwiązania wychodzą naprzeciw aktualnym trendom rynkowym poprzez nieszablonowe myślenie, dzięki któremu dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dopasowane do potrzeb.

Opis stanowiska

  • Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej

  • Dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu

  • Docelowo, w miarę prowadzonego stabilnego procesu szkolenia i wdrażania - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych

Kwalifikacje

  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie

  • Zaangażowanie

Dodatkowe informacje

Praca w PACCOR to praca w innowacyjnej i otwartej firmie, która dba o zaangażowanie i motywację wszystkich pracowników. Ważne jest dla nas, aby każdy posiadał takie same możliwości, abyśmy się rozwijali poprzez wymianę doświadczeń oraz cenili siebie nawzajem. Siła różnorodności środowisk, sposobów rozwiązywania problemów, wiedzy osobistej, płci i kultury sprzyja naszemu rozwojowi i inspiruje całą organizację. To dlatego, że kluczem do naszego sukcesu jest różnorodność i zaangażowanie naszych pracowników.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Premia za brak absencji

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty Multisport lub Ok System, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do przedszkola, paczki mikołajkowe dla dzieci, świąteczna pomoc finansowa)

  • Owocowe środy, darmowa herbata i kawa

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)

  • Pracowniczy Program Emerytalny ( PPE)

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 819137138