2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Piotrkowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Brygadzista

Lokalizacja

Piotrkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma ON-ZIN poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku Brygadzisty. Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał szansę współtworzyć nasz sukces oraz rozwijać się w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem świeżych produktów z cebuli w Piotrkowicach. Siedziba naszej firmy znajduje się 10 km za Inowrocławiem.

Zakres Obowiązków:

·         Całościowe organizowanie produkcji krążków i planowanie pracy (w tym zastępstw) oraz organizowanie dokumentacji (formularzy) dla potrzeb zapisów produkcyjnych.

·         Codzienne dokonywanie czynności kontrolnych w zakresie monitorowania stanu technicznego i higienicznego.

·         Bieżące i codzienne zarządzanie całością produkcji krążków odpowiednio do potrzeb i zaistniałych sytuacji. Dbanie o ciągłe doskonalenie w celu poprawienia wydajności bez uszczerbku na jakości produktu.

·         Kontrola stanu jakości skrzynek i wyrabianego produktu.

·         Przygotowanie skompletowanej palety gotowego produktu (gotowego do wysyłki).

·         Odpowiedzialność za całościową obróbkę towaru wraz z odpowiednim rozplanowaniem.

·         Monitorowanie parametrów procesu produkcyjnego.

·         Prawidłowe drukowanie etykiet.

·         Zgłaszanie błędów, kontrolowanie informacji zawartych w systemie.

·         Dysponowanie podległymi pracownikami, kontrola ich pracy oraz inicjowanie zmian.

·         Współpraca z pozostałymi działami w celu odbioru produktu i dostarczenia na inny dział.

·         Odpowiedzialność za podejmowanie decyzji, pracę na hali maszyn oraz osób podległych oraz zysk.

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy na produkcji oraz umiejętność zarządzania zespołem będzie mile widziane.

·         Umiejętność motywowania zespołu, zarządzania konfliktami oraz budowania efektywnych relacji w miejscu pracy.

·         Doskonała umiejętność komunikacji, zarówno w kontaktach interpersonalnych, jak i w przekazywaniu instrukcji i wytycznych.

·         Zdolność do efektywnego planowania, organizowania i monitorowania pracy zespołu.

·         Umiejętność szybkiego reagowania na zmienne warunki produkcyjne oraz rozwiązywania problemów operacyjnych.

·         Możliwość efektywnego działania w warunkach, gdzie liczy się szybkość oraz terminowość produkcji.

·         Świadomość i przestrzeganie standardów jakościowych i bezpieczeństwa pracy.

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w firmie o 17-letnim doświadczeniu na rynku.

·         Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premię uznaniową.

·         Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w ramach firmy.

·         Przyjazne środowisko pracy, gdzie doceniamy zaangażowanie i wkład każdego pracownika.

·         Duży parking na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 698 229 137.

Dołącz do naszej firmy i wspólnie twórzmy sukces!

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika produkcyjnego prowadzone przez On-Zin Aldona Zitzman z siedzibą w Piotrkowicach.

Lokalizacja

Piotrkowice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Piotrkowice
ID: 914434420