2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/budowlany, kierowca - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukuję pracownika na stanowisko pracownika produkcji/kierowcy/pomocnika budowlanego. Formalne wykształcenie nie jest dla mnie ważne - ważne są praktyczne umiejętności, chęć do pracy, komunikatywność, uczciwość i "kumatość" :)

Firma KETZ jest małą, rodzinną firmą założoną w 1990 roku. Zajmuje się usługami remontowo-budowlanymi i inżynierskimi a także importem, produkcją i sprzedażą asfaltowych materiałów budowlanych.

Oferowane stanowisko to praca fizyczna, obejmująca pracę na produkcji, budowach, magazynie i dostawę materiałów budowlanych. Zakres obowiązków jest zróżnicowany i obejmuje:

- praca na produkcji (produkcja mieszanek mineralno-asfaltowych),

- praca na magazynie,

- pomoc przy wykonywaniu prostych prac budowlanych,

- dostawa towarów do klientów na terenie Krakowa i okolic,

- przygotowanie przesyłek dla kurierów,

- zakupy materiałów budowlanych,

- dostawa materiałów budowlanych i sprzętu na budowy,

- asystowanie przy obsłudze klienta,

- prace porządkowe,

- inne podobne zadania według potrzeb.

W ramach stanowiska oferuję:

- umowę o pracę na pełny etat (na początek na okres próbny, potem na czas nieokreślony),

- długoterminowe zatrudnienie,

- możliwość rozwoju (kursy, szkolenia),

- stałe miesięczne wynagrodzenie płacone zawsze na czas,

- w perspektywie awans na stanowisko kierownicze.

Od kandydatów wymagam:

- prawa jazdy kat. B,

- uprawnienia na wózek widłowy lub gotowość do podjęcia kursu,

- gotowość do podjęcia kursów na inne urządzenia produkcyjne (ładowarka budowlana, montaż rusztowań),

- umiejętność dobrego zarządzania własnym czasem,

- podstawowej obsługi komputera i programów biurowych (word, excel).

Mile widziane, ale nie wymagane:

- uprawnienia na ładowarkę budowlaną,

- doświadczenie w branży budowlanej,

- dobra znajomość języka angielskiego.

Zainteresowanych kandydatów zapraszam do przesyłania swoich CV przez wiadomość OLX. Można też w treści wiadomości opisać własnymi słowami swoją osobę, jaki jesteś i co masz nam do zaoferowania jako pracownik, dlaczego byś się dobrze odnalazł na powyższym stanowisku.

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 910554915