2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Wilkowice
Justyna Mędrala
Dodane 24 kwietnia 2024

pracownik produkcji ceramiki (praca w dogodnej lokalizacji)

Lokalizacja

Wilkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego Klienta, polskiego producenta ceramiki stołowej szukamy osób na stanowisko

pracownik produkcji

praca w systemie jednozmianowym (docelowo dwie zmiany).

Miejsce pracy: Wilkowice

oferujemy

  • pracę w systemie jedno zmianowym, docelowo dwie zmiany
  • ciekawą pracę
  • dogodną lokalizację pracy
  • pracę na pełen etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do ubezpieczenia grupowego PZU oraz przystąpienia do programu bonusowego Randstad PLUS (karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy i wiele innych)

zadania

  • przygotowanie materiałów (glin i mas ceramicznych) do produkcji ceramiki
  • formowanie wyrobów ceramicznych
  • suszenie i wypalanie wyrobów w piecach
  • szkliwienie i zdobienie wyrobów ceramicznych
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dokładności
  • poczucia estetyki
  • sumienności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjności do pracy w systemie jednozmianowym (docelowo dwie zmiany)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wilkowice,

Śląskie

Śląskie, Wilkowice
ID: 909186590