2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Chełmża
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Chełmża

Lokalizacja

Chełmża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Chełmża

Tryb pracy: 4 brygady (rano: 6-14, popołudnie: 14-22, noc: 22-06)

Zadania:

  • odbiór produktów z maszyny,

  • ocena wizualna pod kątem błędów produkcyjnych,

  • pakowanie produktów z maszyny do kartonów.

Oczekiwania:

  • chęć do pracy,

  • zdolności manualne.

Mile widziane zdolności manualne

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na oferty agencji pośredniczych nie będziemy odpowiadać.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

 Dodatkowo informujemy:

 "Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma PPUH PLASTJAN SP.J. z siedzibą w Chełmży (ul. Dworcowa 4b, 87-140 Chełmża). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

Kontakt w godzinach 8-14.

Lokalizacja

Chełmża,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Chełmża
ID: 734097310