2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kamieniec
Dodane 02 maja 2024

Pracownik Produkcji Chemicznej

Lokalizacja

Kamieniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI CHEMICZNEJ

Opis stanowiska:

• produkcja wyrobów chemicznych w urządzeniach produkcyjnych według zatwierdzonych receptur.

• etykietowanie oraz konfekcjonowanie wyrobów chemicznych

• udział w rozładunku dostaw surowców chemicznych i opakowań.

• wizualna kontrola produkowanych wyrobów

• wykonywanie prac porządkowych i organizacyjnych zleconych przez przełożonych

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym

• uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

• dojazd do pracy busem pracowniczym  (miejsce pracy: siedziba firmy Kamieniec 50)

• stabilną i ciekawą pracę w firmie będącej liderem na rynku

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• możliwość objęcia ochroną w ramach ubezpieczenia grupowego i medycznego

Zadzwoń, wyślij SMSa lub maila ! Skontaktujemy się z każdym zainteresowanym, nawet, jeśli nie masz żadnego doświadczenia zawodowego.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Kamieniec,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kamieniec
ID: 914381169