2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chorzów
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Chorzów

Wynagrodzenie

4 800 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy: Pracownika Produkcji

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • realizacja produkcji na linii testowej

  • nadzór nad parametrami procesowymi

  • kontrola jakości surowców, półproduktu i produktu

  • prace związane z rozładunkiem, załadunkiem surowca i transportem wewnętrznym

  • rozwój linii testowej

  • obsługa, przeglądy, konserwacja i usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne

  • roczne doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń w zakładzie produkcyjnym

  • postawowa znajomość urządzeń pomiarowych i narzędzi

  • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, ślusarki oraz procesów fizyko-chemicznych

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową

  • pracę w systemie 4 brygadowym

  • wynagrodzenie: 4800 zł/brutto

  • premia do 600 zł/brutto

  • dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 902853354