2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji czekolady - Iga Sarzyńska WZRUSZA TORUŃ

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

IS - MK Iga Sarzyńska - Komorowska, Maciej Komorowski s.k.a

Dołącz do nas!

Jesteśmy wyjątkowym miejscem na mapie Torunia. Nasza pracownia Iga Sarzyńska ''Wzrusza Toruń'' specjalizuje się: w tworzeniu piernikowych i czekoladowych wypieków i słodyczy. Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów i zadowolenie Klientów. Wspieramy rozwój naszych pracowników, cenimy dobrą atmosferę w zespole i wzajemny szacunek.

Na swoim koncie mamy prestiżowe nagrody tj.

  • HERMES KULINARNY (2021)

  • AIG PRIX w kategorii nagroda dla cukiernika - przyznana przez Międzynarodową Akademię Gastronomiczną w siedzibie w Paryżu (2023)

  • Iga Sarzyńska - laureatka XIV edycji konkursu BIZNESWOMAN ROKU SUKCES PISANY SZMINKĄ (2023)

Aktualnie do naszego zespołu w Toruniu, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji czekolady

Miejsce pracy: Toruń

Jeśli :

• Jesteś dokładny i precyzyjny

• Jesteś otwarty, uśmiechnięty i masz pozytywne nastawienie do życia

• Szybko przyswajasz wiedzę

• Lubisz pracować z ludźmi

• Jesteś zaangażowany i skrupulatnie wypełniasz obowiązki

• Estetyka i dbałość o szczegóły są dla Ciebie ważne

TA OFERTA PRACY JEST IDEALNA DLA CIEBIE

Twoje zadania:

• Przygotowanie tabliczek czekolady i ich dekorowanie

• Przygotowanie kremów czekoladowych i innych czekoladowych produktów z naszej oferty

• Przestrzeganie standardów funkcjonowania naszej pracowni

• Dbanie o jakość produkowanych wyrobów

• Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w innowacyjnej i nowoczesnej pracowni

  • Miesięczne wynagrodzenie przelewamy na konto regularnie i bez żadnych opóźnień

  • W pierwszym okresie przyjęcia do pracy obejmujemy Cię opieką osoby szkolącej, by wprowadzić Cię w pełni w zakres pracy.

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych pozwalający Ci stale rozwijać umiejętności.

  • Zdobyta u nas wiedza i doświadczenie na pewno będą procentować w Twojej przyszłej karierze zawodowej

  • Korzystny i jasny system oceny pracy i wynagradzania

  • Zgrany zespół, który wspiera się w każdej sytuacji

  • Możliwości rozwoju i szybkiego awansu - stawiamy na awanse wewnętrzne

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV z hasłem ''Pracownik produkcji czekolady''.

Prosimy przesyłać aplikacje z dopiskiem:

,, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę IS – MK s.k.a danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w

ogłoszeniu o pracę."

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:

,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę IS – MK s.k.a danych osobowych zawartych w

moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji,

w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury."

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest IS – MK s.k.a , która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 912633547