2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Widzew
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - dla Pań (2 zmiany bez NOCEK)

Wynagrodzenie

4 600 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) szuka:

Pracownik produkcji / Łódź ul. Stokowska

Praca dla Pań na produkcji (prażone wodorosty do sushi – nori),

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Praca na 2 zmiany poniedziałek-piątek (6-14; 14-22), BEZ NOCEK

• 4600 zł Brutto + do 500 zł premia

• Stabilne zatrudnienie

Obowiązki:

• Kontrolowanie pracy maszyny

• wkładanie surowego materiału do maszyny

• Pakowanie wyrobu gotowego

• Etykietowanie produkcji

• Praca na linii produkcyjnej

Wymagania:

• Możliwość podjęcia pracy od zaraz

• Książeczka sanepid + orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

• Doświadczenie mile widziane

TA PRACA DLA CIEBIE?

Wyślij SMS „Stokowska” na numer 50*******74

ODZWONIMY!

Zapraszamy również do naszego biura Tempus A pod adresem Piotrkowska 55 lokal 203 w Łodzi, w godzinach 09:00 - 17:00 pon.-pt.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.”

Zobacz

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 860926970