2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Miszewo
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - do przyuczenia

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

CREON jest działającą od 1989 roku prywatną firmą, wyspecjalizowaną w systemach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania.

Obowiązki:

  • prace warsztatowe przy produkcji elementów wentylacyjnych,

  • prace związane z profilem działalności firmy

Wymagania:

  • brak wymaganego doświadczenia,

  • zdolności manualne, zaangażowanie, pracowitość, uczciwość,

  • dyspozycyjność, praca w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • wynagrodzenie z premią - adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanych obowiązków

Informacje pod podanym nr telefonu 6*6*7*9*5*4*3*6*0

CV prosimy przesyłać na adres email: praca(a)creon.pl

Lokalizacja

Miszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Miszewo
ID: 771751505