2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Tomasz Krasicki
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik produkcji- dobry dojazd- praca w Gliwicach OD ZARAZ

Wynagrodzenie

4 700 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujesz pracy od zaraz? Posiadasz już doświadczenie na stanowisku produkcyjnym lub chcesz je zdobyć? Możemy zaproponować Ci udział w rekrutacji do firmy zajmującej się produkcją wykładzin dla branży automotive, prześlij CV a skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty!

oferujemy

  • pracę od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową (umowa z pełnym oskładkowaniem)
  • wynagrodzenie podstawowe 28zł/h brutto (4700 brutto w skali miesiąca)
  • premię regulaminową- około 500 zł brutto
  • premię absencyjną- około 300 zł brutto
  • kodeksowy dodatek za pracę w godzinach nocnych- około 200 zł brutto w skali miesiąca
  • pracę w systemie 3 zmian od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-6)
  • szybki proces rekrutacyjny
  • możliwość skorzystania z dodatkowych pakietów i rabatów m.in prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji- skrzyżowanie ulic Wyczółkowskiego-da Vinci

zadania

Produkcja wykładzin samochodowych i elementów wygłuszeniowych, m.in.:

  • obsługa maszyn typu prasy, wytłaczarki
  • przestrzeganie instrukcji stanowiskowych
  • piankowanie
  • proste prace manualne
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

oczekujemy

  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane posiadanie doświadczenia w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 910321700