2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Śląska
Kadry
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji, Dofinansowanie dojazdów, Darmowa kawa

Wynagrodzenie

5 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Vibracoustic Polska Sp. z o.o., do zakładu w Komornikach koło Środy Śląskiej , poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:

• wynagrodzenie całkowite – ok. 5.700 zł brutto po okresie próbnym,

• gwarantowana PODWYŻKA po okresie próbnym oraz kolejne w trakcie zatrudnienia,

• regulaminowe premie miesięczne,

• zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ,

• darmowa kawa,

• dodatek paliwowy,

• dodatkowe świadczenia dedykowane specjalnie naszym pracownikom (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, coroczne dofinansowanie okularów, PPE, ubezpieczenie grupowe),

• bogaty pakiet socjalny (bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, imprezy firmowe, tańsze bilety do kina oraz do obiektów sportowych),

• posiłki dofinansowane przez pracodawcę.

Wymagania:

• dokładność,

• odpowiedzialność,

• uczciwość,

• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Obowiązki:

• obsługa maszyn produkcyjnych i pomocniczych,

• dbanie o jakość wytwarzanych produktów,

• uzupełnianie dokumentacji związanej z produkcją.

Administratorem danych osobowych jest Vibracoustic Polska Sp. z o.o. (Komorniki, ul. Polna 7, 55-300 Środa Śląska). Dane osobowe zbierane są w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 221 §1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenia poprzez wysłanie pisemnego oświadczenia na adres Vibracoustic Polska p. z o.o. Komorniki ul. Polna 7, 55-300 Środa Śląska Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższego celu. Decyzje dotyczące przeprowadzania oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Odpowiadając na ogłoszenie prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vibracoustic Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz danych dodatkowych podanych przeze mnie dobrowolnie, w tym mojego wizerunku, w celu związanym z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.)

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 483370950