2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Chojnów
Izabela Modras
Dodane 25 kwietnia 2024

pracownik produkcji | dopłaty na dojazdy | od zaraz| nowa firma

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Patrzysz właśnie na ofertę pracy w nowej firmie w Osłej, która może się stać Twoją świetną drogą do rozwoju. Otrzymujesz wynagrodzenie podstawowe plus premie cykliczne. Jest to praca w zautomatyzowanej firmie. Masz możliwość rozwinięcia swoich możliwości i dzielenia się swoją wiedzą. Zapoznasz się z pracą od samego początku dzięki szkoleniom wewnętrznym. Praca jest na jedną zmianę.

Aplikuj już dziś. Pospiesz się, bo miejsca szybko znikają.

oferujemy

  • pełne przeszkolenie do pracy na miejscu
  • umowę o pracę tymczasową na start z przejściem w struktury firmy po ok. 6 miesiącach
  • pracę obecnie na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16
  • możliwość nadgodzin płatnych 65% procent więcej niż standardowe 50%
  • realne możliwości rozwoju
  • dofinansowanie dojazdów do pracy: powyżej 10 km
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, a po przejściu w bezpośrednie zatrudnienie: wczasy pod gruszą, bezpłatny transport w przyszłości. To tylko kilka z nich.

zadania

  • obsługa linii produkcyjnych za pomocą komputera
  • usprawnianie procesów produkcyjnych
  • prace konserwatorskie oraz okołoprodukcyjne
  • podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych w razie awarii, jeśli zajdzie potrzeba
  • wsparcie w procesach rozwojowych firmy

oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • samodzielnego dojazdu do miejsca pracy
  • otwartości na wdrażanie usprawnień

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chojnów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Chojnów
ID: 911164148