2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Roldrob
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji drobiarskiej -brakarz na Wydziale Ubojni

Wynagrodzenie

4 500 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Spółka Roldrob S.A. wchodzi w skład Grupy Drosed, jednego z największych producentów drobiu i wyrobów drobiowych w Polsce. Od 2000 roku Drosed należy do francuskiej Grupy LDC, która jest jednym z europejskich liderów w produkcji drobiu świeżego.

Dołącz do naszego zespołu ROLDROB S.A., obecnie szukamy osoby na stanowisko

PRACOWNIK PRODUKCJI DROBIARSKIEJ - BRAKARZ  NA WYDZIALE UBOJNI

Miejsce pracy: Tomaszów Maz.

Zakres obowiązków:

•          Rozładunek i załadunek kontenerów

•          Rozliczanie padłego drobiu wodnego

•          Kontrola mycia klatek i kontenerów po żywcu

•          Nadzór i ocena dobrostanu

•          Dbanie o standardy jakościowe i BHP

Wymagania:

•          Odpowiedzialność za powierzone zadania

•          Umiejętność pracy w zespole

•          Gotowość podjęcia  pracy w systemie zmianowym

•          Uprawnienia na wózki widłowe (UDT II)

Oferujemy:

•          Stabilne zatrudnienie  w ramach umowy o pracę na pełny etat

•          Dobre warunki wynagradzania (min. 3800 zł/mies. brutto), oraz dopłatę urlopową

•          Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, wczasy pod gruszą i nieoprocentowane pożyczki pracownicze)

•          Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Prosimy o przesyłanie CV do Działu HR  Roldrob S.A.

ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki

lub na adres mailowy

z dopiskiem “Brakarz”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 804406845