2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji drobiarskiej z językiem hiszpańskim

Wynagrodzenie

6 000 - 7 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce Pracy: Tomaszów Mazowiecki

ATRAKCYJNA PREMIA ZA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO (KOORDYNOWANIE PODLEGŁYM ZESPOŁEM)

Praca w przetwórni mięsnej na stanowiskach:

- Rozbieracz

- Pakowacz

- Układacz

- Pracownik myjni

- Pracownik uboju

Obowiązki:

•               Wykonywanie różnorodnych prac produkcyjnych.

•               Wizualna ocena mięsa.

•               Przygotowanie mięsa na gotowe pólwyroby

•               Pakowanie – zbieranie gotowych wyrobów drobiowych.

Oferujemy:

•               Wynagrodzenie od 25 zl netto\H.

•               Umowa- Zlecenie

•               Stabilna praca.

•               Zakwaterowanie i dojazd do pracy.

•               Legalne zatrudnienie, w tym wyrobienie wszystkich niezbędnych dokumentów (zaproszenie na 2 lata, karta pobytu).

•               Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce.

Wymagana jest książeczka sanepid

Znajomość języka hiszpańskiego

Kontakt telefoniczny: Viber/WhatsApp/Telegram: [+48**********87].

Oczekujemy na Twoje zgłoszenie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Місце Роботи: Томашов Мазовецький

ПРИВАБЛИВА ПРЕМІЯ ЗА ЗНАННЯ ІСПАНСЬКОЇ МОВИ (КООРДИНАЦІЯ ПІДПОРЯДКОВАНОЇ КОМАНДИ)

Підприємство лідер мясної газузі шукає працівників на сучасне, автоматизоване виробництво.

Обов'язки:

•               Працівник на обробці м'яса: розбір м'яса, відділення філе, різання м'яса, миття м'яса.

•               Працівник на складі: легка складська робота, перенесення пачок та укладання їх на палеті.

•               Працівник на миття: робота полягає у миття контейнерів, одна з найлегших робіт..

Вимоги:

•               Санітарна книга ( за її відсутності допомогаємо з виготовленням)

•               Знання іспанської мови

•               Досвід роботи в галузі вітається, але не обов'язковий

•               Відповідальність і здатність працювати в команді.

•               Бажання працювати і готовність працювати по змінах.

Ми пропонуємо:

•               Зарплата від 25зл  нетто/год (Додаткова доплата до ставки 2 зл за знання іспаньської на  комунікативному рівні)

•               Умова злеценія.

•               Стабільна робота на великому підприємстві.

•               Проживання та доїзд до роботи.

•               Законне працевлаштування, включаючи оформлення всіх необхідних документів (запрошення на 2 роки, карта проживання).

•               Гарантоване страхування в Польщі.

Телефонний контакт: Viber/WhatsApp: [+48**********87].

Чекаємо на вашу заявку. Залишаємо за собою право зв'язуватися лише з обраними кандидатами. Дякуємо всім за зацікавленість нашою пропозицією роботи.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 904580025