2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pułtusk
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcji - drukarnia

Lokalizacja

Pułtusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent czapek reklamowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji (drukarnia)

Miejscowość: Pułtusk

Obowiązki:

·       Wykonywanie prostych prac drukarskich zgodnie z określonymi standardami

·       Obsługa maszyn drukarskich i pomocniczych urządzeń

·       Weryfikacja jakości wydrukowanych materiałów i parametrów produkcji

·       Kompletacja i przygotowanie farb, form i innych materiałów do druku

·       Proste prace związane z dokumentacją

·       Różne czynności pomocnicze w produkcji

Wymagania:

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

·       Chęć nauki i rozwoju zawodowego

·       Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lud w drukarni, jednak nie jest to wymóg

Oferujemy:

·       Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na danym stanowisku

·       Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem wiadomości przez portal OLX lub kontakt telefoniczny

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn.zm.)”

Lokalizacja

Pułtusk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pułtusk
ID: 918009154