2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Krasiejów
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Drukowanie sitodrukiem + obsługa magazynu -

Wynagrodzenie

4 800 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krasiejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RING SPORT, z 15-letnim doświadczeniem na rynku produkcji sprzętu sportowego, poszukuje osoby na stanowisko Drukarz - Magazynier. Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, dążąc do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Obecnie poszukujemy pracownika, który dołączy do naszego zespołu w Krasiejowie.

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie nadruków metodą sitodruku. ( nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy Cię, proces nie jest skomplikowany)

- Obsługa magazynu w drugiej części dnia pracy.

- Przygotowanie materiałów do druku oraz ich sortowanie.

- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

Brak przeciwskazań do pracy z farbami i rozpuszczalnikami

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

- Zdolności manualne oraz dobra organizacja pracy.

- Gotowość do pracy jednozmianowej w godzinach 7:00-15:00.

- Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

- Przyjazną atmosferę pracy w zespole, który ceni sobie wzajemny szacunek i współpracę.

Pracujemy od poniedziałku do piątku 7-15. Istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty,

Ze względu na charakterystykę pracy i te stanowisko przeznaczona jest wyłącznie dla mężczyzn

Jeśli jesteś osobą, która chce rozwijać swoje umiejętności, dołącz do nas! Prosimy o przesyłanie CV przez panel OLX. Z wybranymi osobami skontaktujemy się na rozmowę.

Zespół RING-SPORT

Lokalizacja

Krasiejów,

Opolskie

Opolskie, Krasiejów
ID: 910944584