2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
ESPERSEN
Dodane Dzisiaj o 08:03

Pracownik Produkcji, Espersen Poland

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Kolejny raz myślisz o zmianie, ale wciąż wahasz się, czy warto?

Potrzebujesz świeżości, nowych zadań, chcesz poznać ciekawych ludzi?

Zrób pierwszy krok. Przyjdź do nas. Jesteśmy największym Pracodawcą w regionie.

Wiemy czego potrzebują nasi pracownicy.

Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią? Z nami możesz więcej.

CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • dobrą atmosferę w pracy, opartą na wzajemnym szacunku i odpowiedzialności;

  • prywatną opiekę medyczną oraz ofertę świadczeń socjalnych;

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i konkurencyjne warunki współpracy;

  • dojazd do pracy z kierunków: Białogard, Bobolice, Karwice, Polanów, Sianów, Tychowo;

  • bezpłatny dojazd w Koszalinie;

  • pracę zmianową ze stabilnym grafikiem, przerwę urlopową w okresie wakacyjnym.

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO:

  • praca przy linii produkcyjnej na wszystkich etapach produkcyjnych;
  • dbałość o surowiec, narzędzia oraz sprzęt;
  • przestrzeganie procedur produkcyjnych oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

JESTEŚ:

  • komunikatywny/a i odpowiedzialny/a;
  • otwarty/a na pracę zespołową;
  • gotowy/a do pracy 2 - zmianowej.

WAŻNE, ABYŚ POSIADAŁ/A:

  •   książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 863872925