2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Biertowice
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji farb i lakierów

Wynagrodzenie

3 600 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biertowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma zajmująca się produkcją farb i lakierów głównie do drewna zatrudni Pana/Panią na stanowisko  Pracownik produkcji

Miejsce wykonywania pracy: siedziba firmy tj. Biertowice 259, 32-440 Sułkowice

Obowiązki na stanowisku:

  • Produkcja wyrobów z największą starannością, zgodnie z recepturą i zalecaniami przekazanymi przez technologa lub kierownika produkcji

  • Konfekcja wyrobów, które otrzymały świadectwo jakości

  • Oznakowanie wewnętrznym kodem wyprodukowanego wyrobu

  • Przekazanie gotowych, skonfekcjonowanych wyrobów do Magazynu Wyrobów Gotowych

  • Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu oraz o porządek i ład w miejscu pracy

  • Nadzór nad prawidłowym przyjęciem na stan magazynu surowców i półproduktów

  • Sprawdzanie stanu ilościowego i jakościowego przyjmowanych surowców i półproduktów

System pracy oraz godziny: Podstawowy system czasu pracy. Praca w godzinach 8-16

Rodzaj zawieranej Umowy z Pracownikiem umowa zlecenie lub umowa o pracę.

Wysokość oraz system wynagrodzenia wynagrodzenie podstawowe + premia akordowa i/lub premia zadaniowa i uznaniowa

Wymagania wobec kandydata

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i dokładność

Lokalizacja

Biertowice,

Małopolskie

Małopolskie, Biertowice
ID: 845299977