2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Dodane 03 maja 2024

Pracownik produkcji i magazynu

Wynagrodzenie

4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

FIRMA AUTO - PLAST PRODUKT S.A. SZUKA OSOBY NA STANOWISKO:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - MAGAZYNIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- przygotowania towarów do wysyłki i załadunek zgodnie ze specyfikacją

- montaż podzespołów wyrobów za pomocą prostych narzędzi ręcznych

- obsługa maszyn do konfekcji płynów, nawijania papieru

- prace magazynowe - załadunek, rozładunek, rozmieszczanie towaru w magazynie

WYMAGANIA:

- umiejętności manualne

- obsługa prostych narzędzi ręcznych tj. wiertarka, szlifierka kątowa

- dużo pozytywnej energii

- mile widziane uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

- wykształcenie min. zawodowe

- dokładność, sumienność w wykonaniu powierzonych zadań

- dyspozycyjność

- umiejętność pracy pod presją czasu

- doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

- stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- przyjazną pracę tylko na jedną zmianę od pn-pt – zatem łatwo będziesz mógł pogodzić pracę z życiem prywatnym

- zgrany, zmotywowany zespół nastawiony na rozwój

- pakiet medyczny Lux Med

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- Praca na pełen etat w trybie jednozmianowym

- wynagrodzenie zasadnicze 4300 brutto + premia

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 755229667