2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bronowice
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji, jedna zmiana, wolne weekendy-ślusarnia,lakiernia

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Krakowska firma budowlano – produkcyjna  z ponad 30-letnią tradycją, która poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji – praca na lakierni, ślusarni

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

·         Pakowanie i rozpakowywanie elementów do lakierowania,

·         Zawieszanie elementów w lakierni,

·         Utrzymywanie porządku w lakierni,

·         Pomoc przy pracach ślusarskich – szlifowanie, cięcie elementów stalowych.

Wymagania:

·         Pozytywne nastawienie i chęć do pracy,

·         Doświadczenie w pracy na lakierni,

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

·         Odpowiedzialność, komunikatywność, zaangażowanie.

Gwarantujemy:

·         Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę,

·         Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00,

·         Wolne weekendy i święta,

·         Premie, płatne nadgodziny 150 %,

·         Wynagrodzenie uzależnione doświadczeniem.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „PRODUKCJA” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 918190081