2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Stare Pieścirogi
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik produkcji K/M

Lokalizacja

Stare Pieścirogi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

TeknoAmerBlok sp. z o.o. to Firma z ponad 20- letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych elementów betonowych o szerokim zastosowaniu.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Pracownik produkcji do Zakładu produkcyjnego w Starych Pieścirogach k. Nasielska

Zakres obowiązków:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • pakowanie kształtek styropianowych w pustak

• utrzymywanie czystości miejsca pracy

Oczekiwania:

• Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferta:

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Docelowo możliwość zatrudnienia na pełen etat

Lokalizacja

Stare Pieścirogi,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Pieścirogi
ID: 737509253