2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Łopatki
Dodane 03 maja 2024

Pracownik produkcji (K / M)

Lokalizacja

Łopatki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Spółka ANDROS POLSKA (dawne Materne-Polska Sp. z o.o.) jedna z największych firm skupujących i przetwarzających owoce poszukuje osób na stanowisko

PRACOWNIK  PRODUKCJI:

Pracownik produkcji / Kontrola Jakości / Koordynator na linii produkcyjnej / Operator wózka widłowego z UDT

  dział: Produkcja Owoców Mrożonych / Świeżych

 Oferujemy pracę sezonową przy przerobie owoców

Miejsce pracy: Łopatki (woj. lubelskie, pow. puławski)

Zakres obowiązków:

 •      Prace związane z przerobem owoców  na linii produkcyjnej - zasyp i odbiór owoców, prace rozładunkowe, ręczne i maszynowe mycie opakowań, sortowanie i pakowanie owoców,

•      kontrola jakości

•      koordynator na linii produkcyjnej

•      operator wózka widłowego z UDT

Wymagania:

 •      Zaangażowanie i chęć do pracy,

•      Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

•      Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

 Forma zatrudnienia:

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o przesłanie cv (z  klauzulą :„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji  - przez Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a)

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną zamieszczoną na www.andros.pl w zakładce „Kariera”.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Andros Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łopatkach 37a.

2) inspektorem ochrony danych w Andros Polska Sp. z o.o. jest Marta Krajewska

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a w.w. rozporządzenia.

4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie do 12 miesięcy od przesłania aplikacji.

5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r..

7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Łopatki,

Lubelskie

Lubelskie, Łopatki
ID: 914600174