2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 07 maja 2024

Pracownik produkcji- Kontroler jakości dzianin

Wynagrodzenie

4 242 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

BOWI STYL - Od ponad 30 lat czołowy polski producent w branży dziewiarskiej.  Specjalizujemy się w produkcji dzianin materacowych i dystansowych. Dzięki bezustannemu ulepszaniu wytwarzanych dzianin i nowoczesnemu parkowi maszyn współpracujemy ze znanymi producentami odzieży, producentami branży meblarskiej i samochodowej.  Zajmujemy się produkcją,  jak również dystrybucją na terenie kraju i Europy.

Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

Kontrolera jakości dzianin

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości dzianin zgodnie z wytycznymi

  • Oznaczanie błędów

  • Rejestracja nieprawidłowości w systemie komputerowym

  • Praca fizyczna

  • Praca trzyzmianowa

Wymagania:

  • Spostrzegawczość, dokładność, skrupulatność

  • Doświadczenie w pracy z dzianinami lub tkaninami - mile widziane

  • Brak doświadczenia nie jest przeszkodą – wszystkiego nauczymy od podstaw

  • Chęć do nauki powracającego i rozwijającego się technicznego fachu

  • Umiejętność pracy przy komputerze

  • Ze względu na przepisy BHP preferowani mężczyźni

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • System premiowania zależny od zaangażowania i wyników

  • Możliwość skorzystania z programu Multisport

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby bez doświadczenia w zakładzie dziewiarskim są również mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania, bądź kontakt telefoniczny lub wysłanie wiadomości sms- oddzwonimy 66*******00

Jeżeli w cv znajdują się szczególne dane osobowe, prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie Bowi-Styl PW Wiesława Sitarz. Niniejsze oświadczenie jest zgodą w rozumieniu art. 4 pkt 11 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Informujemy, że Państwa dane są przetwarzane tylko w celu rekrutacji.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 720868848