2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Kołbiel
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik produkcji kosmetyków Kołbiel

Wynagrodzenie

4 650 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołbiel

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik produkcji kosmetyków - konfekcja, obsługa maszyn

Zapraszamy osoby do pracy na produkcji z doświadczeniem w branży kosmetycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej.

Miejsce pracy: 05-340 Kołbiel (dogodny, szybki dojazd, 700 m od S17). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Oferujemy:

Jednozmianowy system pracy 5 dni w tygodniu - jedna zmiana od 7 do 15.

Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

Wsparcie doświadczonych pracowników,

Zadania:

Obsługa maszyn produkcyjnych, pakowania produktu

Dbałość o jakość realizowanych zleceń

Bieżąca kontrola wykonywanych produktów

Wymagania:

Doświadczenie w pracy produkcyjnej

Zaangażowanie w obowiązki

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o wysłanie wiadomości przez OLX.

Proponowana wysokość wynagrodzenia 4650 - 6100 zł brutto. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Lokalizacja

Kołbiel,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kołbiel
ID: 851825274