2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Halinów
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji (kuchnia) - zmiana nocna

Lokalizacja

Halinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pomoc kucharza ( zmiana nocna )

Miejsce pracy: Józefin/k. Halinowa

Twoje zadania:

  • przygotowywanie dań wg wytycznych przełożonego

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

  • przestrzeganie standardów firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na kuchni (mile widziane)

  • aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętność pracy w grupie

  • umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie, podzielność uwagi

W zamian oferujemy:

  •  pracę 5 dni w tygodniu ( sobota – środa ) – godziny nocne

  • stawka od 26 zł/h netto

  • odzież roboczą

  • możliwość skorzystania z domowych, smacznych posiłków po atrakcyjnych cenach

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij cv lub zadzwoń!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami!

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ślimak sp. z o. o. z siedzibą w Długiej Kościelnej moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji.

Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy, zaś administrator danych przed wyrażeniem niniejszej umowy przekazał mi informacje, o których mowa w art. 14 ust. 1 i 2 RODO, w tym informację o możliwości cofnięcia wyrażonej zgody.

Lokalizacja

Halinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Halinów
ID: 663082171