2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Lewkowiec
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Lewkowiec

Lokalizacja

Lewkowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna z branży paszowej poszukuje pracownika na stanowisko:

                                                        Pracownik Produkcji

                                                       Miejsce pracy: Lewkowiec

Opis stanowiska:

• Obsługa maszyn i urządzeń

• Dbanie o jakość produktu

• Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

• Sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

·         Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

·         Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

·         Atrakcyjny Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny, program rekomendacji pracowników, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia grupowego)

1. W przypadku chęci uczestniczenia w tej rekrutacji, prosimy o umieszczenie w aplikacji niniejszej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tasomix Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu ich przetwarzania na potrzeby tej rekrutacji.”

2. W przypadku dobrowolnej chęci wyrażenia zgody na wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji w Tasomix Sp. z o.o. prosimy o wyrażenie następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przekazanych w celu rekrutacji do Tasomix Sp. z o.o. na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji przez okres 24 miesięcy od dnia ich przekazania.”

Lokalizacja

Lewkowiec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lewkowiec
ID: 904667460