2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Gdynia
  7. Pozostałe - Orłowo
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik produkcji lodów rzemieślniczych/kierowca/awans na Kierownika

Wynagrodzenie

28 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW

na stanowisko produkcji lodów rzemieślniczych z możliwością awansu na Kierownika, prawo jazdy kat B jest dodatkowym atutem.

O stanowisku:

Osoba na danym stanowisku zajmować się będzie produkcją lodów rzemieślniczych przy wykorzystaniu naturalnych składników i przeznaczonych do tego maszyn i urządzeń . Praca kwalifikuje się do prac fizycznych. Wymaga precyzji i sprawności fizycznej, lecz nie jest monotonna. Daje satysfakcję, jeśli lubisz widzieć wyraźne rezultaty swojej pracy. Praca odbywa się w kilkuosobowych grupach, w przyjaznej atmosferze.

Kogo szukamy?

Osoby chętnej do działania, nastawionej na cel, samodzielnej i gotowej do podejmowania decyzji. Kogoś komu frajdę będzie sprawiać praca, w której wiele się tworzy.

 Zakres obowiązków produkcji lodów

a)     Produkcja lodów

b)     Dbałość o czystość na produkcji,

c)     Codzienna kontrola stanów półproduktów i produktów

d)     Okresowa dezynfekcja maszyn

e)     Przyjmowanie dostaw i magazynowanie

f)      Aktualizacja dokumentacji dot. produkcji.

Wymagania:

·       posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

·       gotowość do podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy

·       dyspozycyjność min. 5 dni w tygodniu

·       mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii

·       prawo jazdy kategorii B jest dodatkowym atutem

Warunki pracy:

·       Miejsce pracy: Gdynia Orłowo

·       Elastyczne godziny pracy,

·       Klarowne zasady i oczekiwania oraz jasny zakres obowiązków

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij CV (najlepiej w formacie PDF) na adres: boskogdynia"małpa"gmail.com wpisując w tytule maila „Produkcja lodów – Twoje Imię i Nazwisko”.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące rekrutacji to zadzwoń pod numer: 607 453 823

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Rekrutacja trwać będzie do pełnego skompletowania zespołu.

 Prosimy o zakończenie CV aktualną klauzulą:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."+ Opcjonalnie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bosko - lody produkcji własnej z siedzibą w Lublinie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Administratorem danych jest Bosko - lody produkcji własnej z siedzibą w Lublinie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 808261500