2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Bałuty
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik produkcji , Łódź-Teofilów Przemysłowy

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

REZAL to firma rodzinna istniejąca od ponad 30 lat. Zajmujemy się przetwórstwem szkła płaskiego. Nasze wyroby dostarczamy do przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu. Pracujemy przy ul. Św. Teresy 103d w Łodzi.

Poszukujemy osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

Pracownika produkcji.

Zadania na stanowisku:

  • Obróbka szkła płaskiego oraz jego odpowiednie pakowanie;
  • Dbanie o wysoką jakość wyrobów;
  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesach produkcyjnych.

Kandydatom oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz doświadczenia. Stawka początkowa jest systematycznie podnoszona wraz ze wzrostem wiedzy i umiejętności nabytych w czasie pracy.
  • Możliwość zdobycia cenionego na rynku pracy „fachu”.
  • Przyjazną nieformalna atmosferę i zgrany zespół (nie jesteśmy dużym zakładem produkcyjnym zatrudniamy aktualnie ok. 70 osób).
  • Dostęp do karty sportowej oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy fizycznej w systemie 3-zmianowym. Aktualnie pracujemy na maksymalnie dwie zmiany (6-14,14-22), ale w przypadku dużych zamówień może zostać uruchomiona również zmiana nocna
  • Mile widziane: wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie w przetwórstwie szkła, znajomość rysunku technicznego i obsługi maszyn CNC, uprawnienia UDT (suwnice, wózki widłowe, podnośniki samojezdne).
  • Zapewniając szkolenia, chętnie podejmiemy długofalową współpracę z osobami chcącymi podnosić swoje kwalifikacje w branży obróbki szkła płaskiego.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do składania swoich CV za pomocą formularza OLX, proszę pamiętać o dopisaniu poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 703961204