2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Złotoryja
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji / LUTOWACZ

Lokalizacja

Złotoryja

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Thermofin GmbH to dynamicznie rozwijającą się firma, zajmująca się produkcją wymienników ciepła do urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Zatrudniając ponad 600 pracowników, wciąż się rozwijamy. Aby wzmocnić nasz zespół, poszukujemy do naszej lokalizacji w Złotoryi osoby na stanowisko:

LUTOWACZ

Miejsce pracy: Złotoryja   Pełny etat

Główne zadania będą następujące:

·         Lutowanie rur miedzianych (lutowanie twarde) zgodnie z dokumentacją techniczną

·         Cięcie, przygotowanie i obróbka końcowa

·         Obróbka elementów

·         Kontrola jakości wykonanych prac lutowniczych

Wymagania:

·         Umiejętność obsługi narzędzi lutowniczych jak: palnik acetylenowo-tlenowy, urządzenia pneumatyczne, szlifierskie itp.

·         Umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych

·         Gotowość do pracy w systemie 2- zmianowym

·         Mile widziane aktualne uprawnienia do lutowania

·         Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w intensywnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego ( kursy, szkolenia min. poszerzenie uprawnień spawalniczych),

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

  • Kontakt z nowoczesną technologią

Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji wraz z poniższą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) na adres E-mail lub na adres Firmy

  Thermofin Poland Sp.zo.o

ul. Bolesława Krzywoustego 33, 59-500 Złotoryja

Tel. 76 506 56 80 kom.5********43

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Złotoryja,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Złotoryja
ID: 897042611