2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji (m/k)

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,

  • praca z dokumentacją produkcyjną,

  • weryfikacja prawidłowości wykonanej części pod względem wymiarowym i jakościowym.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,

  • dobra organizacja pracy, punktualność, rzetelność,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym.

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

  • karta Multisport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • system poleceń pracowniczych,

  • pakiet szkoleń.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Aplikacje bez załączonego CV nie będą rozpatrywane.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 14 krajach Europy.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 913861760