2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sośnicowice
Dodane 18 maja 2024

Pracownik Produkcji - Magazynier/Pakowacz

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sośnicowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma NIFICO Sp. z o.o. z Zakładem Rozbioru Drobiu w Sośnicowicach/k Gliwic obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik Produkcji – Magazynier/Pakowacz.

Miejsce wykonywania pracy: 44-153 Sośnicowice/k Gliwic, ul. Kasztanowa 2a

Jednozmianowy system pracy.

Zakres obowiązków:

·         Przyjmowanie dostaw surowca

·         Organizacja załadunków

·         Wydawanie surowca do produkcji, ważenie

·         Dbanie o porządek w magazynie surowca oraz odpadów

·         Pakowanie produktu pod zamówienia

Oczekiwania:

·         Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

·         Umiejętność pracy w kilkunastoosobowym zespole

·         Dobra organizacja pracy

·         Motywacja i zaangażowanie

·         Mile widziane doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

·         Szkolenia zawodowe oraz BHP

·         Pomoc przy przygotowaniu dokumentacji pozwalającej na legalną pracę oraz pobyt

·         Możliwość zakwaterowania

·         Stabilną pracę z wysokim atrakcyjnym wynagrodzeniem

·         Wszelkie materiały i narzędzia do wykonywania pracy na stanowisku Magazynier/Pakowacz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w aplikacji lub telefoniczny:

PL nr tel.: 53*****68

UKR nr tel.: 88*****68

Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym podaniu o pracę przez firmę NIFICO Sp. z o.o. z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju ul. Borowinowa 21a dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

NIFICO Sp. z o. o. з фабрикою по нарізанню птиці в Сосніковіцах/поблизу Глівіце зараз шукає працівників на посаду: Робочий на виробництві - Склад/Пакувальник.

Місце роботи: 44-153 Sośnicowice/k Gliwice, ul. Kasztanowa 2a

Однозмінна система роботи.

Обов'язки:

·         Отримання поставок сировини

·         Організація завантаження

·         Видача сировини на виробництво, зважування

·         Підтримання порядку на складі сировини та відходів

·         Упаковка товару під замовлення

Очікування:

·         Відсутність протипоказань до фізичної роботи

·         Вміння працювати в команді з кількох людей

·         Гарна організація роботи

·         Мотивація та цілеспрямованість

·         Бажано професійний досвід

Ми пропонуємо:

·         Професійне навчання та навчання з охорони праці

·         Допомога в оформленні документів для легальної роботи та проживання

· Можливість проживання

·         Стабільна робота з високою та привабливою винагородою

·         Всі матеріали та інструменти, необхідні для виконання робіт Складом/Пакувальником

Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами в заявці або за телефоном:

ПЛ тел.: 53*****68

Телефон UKR: 88*****68

Будь ласка, додайте наступний пункт у своє резюме:

Відповідно до ст. 6 розділ 1 лист a) Регламент (ЄС) 2016/679 Європейського парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року, який називається Загальним регламентом захисту даних (Офіційний журнал Європейського Союзу L 119/1), я даю згоду на обробку моїх персональних даних. міститься в цій заявці на роботу від компанії NIFICO Sp. z o. o. розташована в Гочалковіце-Здруй вул. Borowinowa 21a для поточних і майбутніх цілей працевлаштування.

Lokalizacja

Sośnicowice,

Śląskie

Śląskie, Sośnicowice
ID: 879032048