2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Legnica
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik produkcji mechanik, technik

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Usług Ortopedycznych Łapka od wielu lat zajmuję się produkcją indywidualnego sprzętu ortopedycznego. Poszukujemy kandydata na stanowisko mechanika ortopedycznego.

Zakres obowiązków:

Montaż i dopasowywanie produktu indywidualnych

Obróbka materiałów wykorzystywanych w protetyce i ortotyce (m.in. tworzywa sztuczne, włókna węglowe, żywice chemiczne, elementy stalowe) z wykorzystaniem maszyn i narzędzi ręcznych

Od kandydata oczekujemy:

Chęci szybkiego przyswajanie wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności

Zaangażowania w powierzone obowiązki, sumienności,

Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane : technik ortopeda fizjoterapeuta

Zdolności manualnych oraz projektowych, wiedza ogólno-techniczna

Umiejętności pracy w zespole

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pogram szkoleń przygotowujących do pracy w zawodzie

Wsparcie doświadczonego zespołu

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 912893110