2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kliniska Wielkie
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji Mondi Szczecin Sp. z o.o.

Lokalizacja

Kliniska Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Masz smykałkę techniczną do obsługi maszyn, i pierwsze doświadczenie produkcyjne już za Tobą, jesteś dyspozycyjna/-y do pracy w systemie zmianowym - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Mondi Szczecin jest firmą z branży opakowaniowej i papierniczej i potrzebuje Twojego wsparcia na stanowisku: Pomocnika maszynisty przetwórstwa.

Nasze oczekiwania:

•Doświadczenie w pracy mile widziane,

•Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy,

•Umiejętność pracy w zespole,

•Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany).

Twoje zadania

•Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami,

•Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego i wykonywanie czynności zgodnie z zasadami BHP,

•Monitorowanie parametrów procesowych,

•Dbanie o czystość stanowiska pracy.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

• Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

• Prywatna opieka medyczna,

• Przyjazną atmosferę w pracy,

• Szansę rozwoju zawodowego,

• Dofinansowanie do obiadów ( Smart Lunch),

• Karta multisport,

• Bogaty pakiet socjalny,

• Program poleceń pracowniczych.

Skontaktuj się z nami!

Mondi Szczecin Sp. z o.o. ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska Wielkie

Tel +48**********56

Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2018, poz 1000) oraz zgodniez Rozporządzaniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO). Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Mondi Szczecin sp. z o.o., ul. Słoneczna 20, 72-123 Kliniska Wielkie.

Lokalizacja

Kliniska Wielkie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kliniska Wielkie
ID: 652803171