2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Blachownia
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Montaż abażurów

Lokalizacja

Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy pracowników do zespołu zajmującego się produkcją oraz montażem abażurów.

Stanowisko: Pracownik Produkcji i Montażu Abażurów

Obowiązki:

Produkcja abażurów zgodnie z wytycznymi i standardami firmy

Montaż elementów abażurów, w tym ram, tkanin, i innych podzespołów

Kontrola jakości wyrobów gotowych

Praca z narzędziami i maszynami produkcyjnymi

Zachowanie czystości i porządku na stanowisku pracy

Doświadczenie w pracy manualnej mile widziane, ale niekonieczne – zapewniamy szkolenie

Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Lokalizacja

Blachownia,

Śląskie

Śląskie, Blachownia
ID: 912470185