2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji (montaż, pakowanie)

Wynagrodzenie

4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz klient, skandynawska Firma zlokalizowana w Szczecinie Dąbiu szuka pracowników od zaraz!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w wewnętrznych strukturach firmy

  • umowę o pracę (pierwszą na okres 3 miesięcy)

  • wynagrodzenie zwiększone o system premiowy (4500 zł brutto)

  • wzrost stawki po okresie próbnym

  • możliwości rozwoju - firma szkoli pracowników i oferuje ścieżkę awansów

  • dopłaty do wypoczynku, imprezy integracyjne, dodatkowe przerwy w pracy

  • pracę w systemie zmianowym (6:00-14:15, 14:00-22:15)

Firma mieści się na prawobrzeżu (Szczecin Dąbie) - dojedziesz do nas autobusami linii 77, 96, 97, 522, C. Jeśli zdecydujesz się na dojazd samochodem udostępnimy Ci nasz parking.

Zakres obowiązków:

  • składanie obudów szaf sterowniczych

  • obsługa elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, klucz)

  • pakowanie i zabezpieczanie towaru przed wysyłką

Oczekujemy:

  • pierwszego doświadczenia w pracy na produkcji lub w magazynie

  • zdolności manualnych i dobrej kondycji fizycznej

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka itp.)

  • gotowość do pracy na 2 zmiany

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 913879569