2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Pruszków
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - montaż rowerów elektrycznych Jobobike

Wynagrodzenie

4 730 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jobo Europe Sp. z o.o. to międzynarodowy producent rowerów elektrycznych.

Znajdujemy się w Sokołowie 5 km od Janek i 4 km od Pruszkowa w Hillwood Park z bardzo dogodnym dojazdem z Pruszkowa, Piastowa, Komorowa, Raszyna i Janek.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

Zakres obowiązków:

  • Montaż rowerów elektrycznych na linii produkcyjnej

  • Przygotowanie podzespołów rowerów do montażu

  • Regulacje kół, hamulców, przerzutek

  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Sprawność manualna

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Dokładne, sumienne wykonywanie obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • Doświadczenie w produkcji i serwisowaniu rowerów – mile widziane

  • Umiejętność pracy z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi – mile widziane

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – 1 mies. okres próbny na umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie od 4730 zł/mies. brutto

  • Miesięczne premie po okresie próbnym

  • Dodatek stażowy

  • Możliwość pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży rowerowej

  • Firmowy transport z i do SKM Pruszków

  • Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00 (1 zmiana)

  • Indywidualną ścieżkę kariery

  • Szkolenia stanowiskowe

W bliskiej odległości od naszej siedziby znajduje się przystanek linii 62 (trasa: Raszyn – Janki – Sokołów – Komorów – Pruszków – Piastów)

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV poprzez portal OLX

Kontakt: 73*******62

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 643467299