2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji-monter

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

O FIRMIE

Amerykański koncern nVent to firma z zespołem 9 000 osób i zaufanymi markami, takimi jak CADDY, ERICO, HOFFMAN, RAYCHEM, SCHROFF i TRACER. Znane z innowacji, jakości i niezawodności, nasze produkty łączą i chronią, konsekwentnie dostarczając wartość klientom przemysłowym, handlowym, energetycznym i infrastrukturalnym.

WYMAGANIA

  • Zdolności manualne

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

ZADANIA NA STANOWISKU

  • Realizacja planów produkcyjnych

  • Zaangażowanie i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Praca zgodna ze standardami spółki

  • Dbanie o czystość i higienę stanowiska pracy

  • Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami BHP

OFERUJEMY

  • praca dwuzmianowa

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

  • Pracę na pełny etat

  • Płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym

  • Stabilność zatrudnienia

  • Stołówkę pracowniczą i dofinansowanie posiłków

  • Możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

W aplikacjach CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez Nvent Hoffman Schroff Sp. z o.o(zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 633300017