2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzin
Dodane 10 kwietnia 2024

pracownik produkcji / monter

Wynagrodzenie

4 300 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kico Polska Sp. z o.o. jest czołowym dostawcą wysokiej jakości systemów dla techniki motoryzacyjnej. Opracowujemy, uprzemysławiamy i produkujemy od kilkudziesięciu lat odpowiadające potrzebom rynkowym komponenty do samochodów osobowych.

Aktualnie do naszego zakładu w Świebodzinie poszukujemy monterów.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za:

  • Staranne wykonywanie powierzonej pracy

  • przestrzeganie regulaminu pracy ustalonego w zakładzie pracy

  • dbanie o dobro zakładu, troskę o jego mienie, zachowanie tajemnicy służbowej

  • produkowanie danego artykułu zgodnie z wymaganiami klienta ,dokumentacją techniczną i jakościową

  • zgłaszanie ustawiaczowi, mechanikowi , przełożonemu awarii i usterki na stanowisku pracy

  • dokładne prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

  • efektywne wykonywanie zleceń produkcyjnych

Aby wypełnić wszystkie wskazane wyżej zadania, nieodzowne jest posiadanie następujących kwalifikacji:

  • umiejętność logicznego myślenia

  • dobrze rozwinięte zdolności manualne

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne (praca na różnych stanowiskach)

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

Dołączając do nas otrzymasz:

• umowę o pracę

• buddiego, czyli opiekuna, który będzie Ci towarzyszył w pierwszym okresie pracy

• wynagrodzenie zasadnicze (miesięczne) do 5200 zł brutto

• cenne doświadczenie zawodowe

• możliwość rozwoju własnych kompetencji i awansu

• dopłatę do dojazdów

• pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, Karta MedicoverSport)

• owocowe środy

Jeśli spełniasz ww warunki i czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 714510458