2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrówka
Oliwia Szpytko
Dodane 21 maja 2024

Pracownik Produkcji Monter/ka Wyrobów Medycznych

Wynagrodzenie

4 242 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej i logistycznej. Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z obszaru produkcji wyrobów medycznych, poszukujemy nastawionych na długotrwałą współpracę Monterów/Monterek Wyrobów Medycznych.

Lokalizacja: Dąbrówka k. Poznania

OPIS STANOWISKA

Proste, lekkie, ale wymagające skupienia prace produkcyjne.

Zadania i obowiązki:

  • Manualny montaż sprzętu medycznego (lekkie wyroby z tworzyw sztucznych)

  • Realizacja planu produkcji

  • Kontrola jakości w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • Chęci i pozytywne nastawienie do pracy

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14/14-22; pon.-pt.)

  • Doświadczenie w pracy na produkcji i zdolności manualne będą dodatkowym atutem (NIE SĄ KONIECZNE, U NAS WSZYSTKIEGO MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ!)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z docelowym pracodawcą

  • Wynagrodzenie – 4242PLN brutto/miesiąc + premia akordowo-frekwencyjna (od 300PLN netto)

  • Dodatek stażowy (po 3 latach pracy 100PLN netto/miesiąc)

  • Benefity pozapłacowe (ZFŚS, Karta Sportowa, Opieka Medyczna)

  • Długotrwałe, stabilne zatrudnienie, w firmie, która mimo ogólnoświatowego kryzysu ciągle się rozwija

  • Pracę w suchym, ciepłym, klimatyzowanym pomieszczeniu typu Cleanroom

Lokalizacja

Dąbrówka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Dąbrówka
ID: 862021435