2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bytkowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik produkcji , monter konstrukcji aluminiowych

Lokalizacja

Bytkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

ALUNA® to międzynarodowe przedsiębiorstwo oraz pierwszy polski producent zadaszeń basenowych i ogrodowych.

Nasze systemy stosowane są jako jedne z najnowocześniejszych technologii wykorzystywanych do montażu zadaszeń basenowych oraz ogrodowych.

Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania.

Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój pracowników jeśli jesteś osobą otwartą chętnie się uczysz i cenisz sobie pracę zespołową, DOŁĄCZ DO NAS!

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!

STANOWISKO

PRACOWNIK PRODUKCJI oraz MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełny etat

  • pracę od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:00,

  • pracę stacjonarną dla pracownika produkcji/możliwość sporadycznych delegacji

  • pracę w miłej atmosferze,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od umiejętności i efektów pracy,

  • atrakcyjny system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,

  • grupowe ubezpieczenie zdrowotne,

  • miejsce pracy: Bytkowo (Rokietnica k/Poznania)

  • szybki dojazd S11

Opis stanowiska:

  • praca przy obsłudze urządzeń produkcyjnych (giętarka, piła, szlifierka itp),

  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z harmonogramem,

  • montaż zadaszeń basenowych na miejscu.

Wymagania:

  • znajomość technologii montażu oraz materiałów stosowanych w stolarce aluminiowej,

  • umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej,

  • umiejętność montażu stolarki aluminiowej,

  • umiejętność wykorzystywania podstawowych narzędzi i maszyn monterskich,

  • zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu prac montażowych,

  • sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań,

  • zaangażowanie, dokładność wykonywanych czynności,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Więcej o ALUNA®: aluna.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swoim CV : „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach.” Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów na Pracowników Administrator danych: ALUNA® International Trade and Development Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Cele przetwarzania: Postępowanie rekrutacyjne Podstawy prawne przetwarzania: Art. 6 ust. 1 c) RODO - jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane w imieniu „Aluna sp. z o.o.sp.k. ” Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania inne prawa określone w informacji szczegółowej.

Lokalizacja

Bytkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bytkowo
ID: 761862125