2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wadowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - monter rozdzielni elektrycznych

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma F-ELEKTRO zajmująca się produkcją i wyposażaniem rozdzielni elektrycznych oraz produkcją przedłużaczy różnego typu zatrudni :

Montera rozdzielnic / Elektromontera

Miejsce pracy :

Wadowice ul. Wałowa

Opis stanowiska:

Montaż rozdzielnic elektrycznych, rozdzielni z wyposażeniem oraz przedłużaczy 230V i 400V.

Przygotowanie podzespołów i komponentów

Odpowiednie oznakowanie produktu

Wymagania:

·        mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej;

·        mile widziane doświadczenie w montażu rozdzielnic elektrycznych

·        zdolności manualne

·        Zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferujemy:

·        pracę w stabilnej firmie

·        przyuczenie i szkolenie

·        możliwość rozwoju zawodowego,

·        stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. Dane, zawarte w CV, będą przechowywane do momentu zamknięcia procesu rekrutacyjnego. Po tym czasie zostaną trwale usunięte z bazy F-ELEKTRO Sp.ZO.O. Sp.Kom.

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 910283782