2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Białołęka
Dodane 02 maja 2024

Pracownik produkcji na linii formowania w MGG - od 17,10 eur

Wynagrodzenie

68 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukiwani Pracownicy Produkcyjni - Linie formowania w MGG Holandia

Czy marzysz o pracy w dynamicznym środowisku z wiodącymi markami motoryzacyjnymi i grzewczymi?

Zapraszamy do dolaczenia do naszego zespołu w Tegelen, niedaleko Venlo, jako pracownik produkcyjny.

O nas:

MGG Holandia to renomowany dostawca części dla światowej klasy marek motoryzacyjnych takich jak Daimler, Porsche, Volvo, DAF, Audi, Remeha i wielu innych. W naszej firmie cenimy innowacyjność, dokładność i zaangażowanie.

Opis stanowiska:

Na liniach formujących będziesz pracować na maszynie formującej (HWS), korzystając z rdzeni piaskowych dostarczanych. Praca odbywa się na linii montażowej, gdzie rdzenie piaskowe są używane zarówno ręcznie, jak i za pomocą dźwigu. Kluczowe jest precyzyjne i ostrożne działanie, aby uniknąć uszkodzeń form piaskowych. Ponadto, będziesz pracować przy stole do krojenia, gdzie odlewy są luzowane, a systemy odlewnicze wycinane są za pomocą dużych nożyc. Przy stole do cięcia ważne jest przestrzeganie instrukcji i przepisów bezpieczeństwa.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jest atutem.

Umiejętność pracy zgodnie z instrukcjami i przestrzegania przepisów bezpieczeństwa.

Motywacja do nauki i rozwoju w nowym środowisku pracy.

Komunikatywny jezyk angielski.

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości od 17,10 € brutto

Stabilne zatrudnienie na pełny etat.

Możliwość pracy w renomowanej firmie z globalnym zasięgiem.

Pomoc i opieke koordynatora

Pomoc z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia nowego wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 914459122