2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Pabianice
Lumileds- Rekrutacja
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/ Nastawiacz Maszyn w Lumileds Poland S.A.

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Lumileds Poland S.A. w Pabianicach, ze 100-letnią tradycją, zatrudnia ponad 800 pracowników. Jest producentem innowacyjnego oświetlenia samochodowego w technologii konwencjonalnej i halogenowej. Centrum Biznesowe w Pabianicach obejmuje również Działy Rozwoju Nowych Produktów i Opakowań, Centrum Pakowania, Globalne Centrum Logistyki i Dystrybucji oraz Dział Sprzedaży, Biuro Obsługi Klienta i Centrum Usług Wspólnych Zarządzania Danymi Podstawowymi.

Obecnie poszukujemy Nastawiaczy Maszyn.

Zakres obowiązków i zadania na ww. stanowisku:

  • Obsługa maszyn do produkcji żarówek i komponentów do żarówek;
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn - konserwacja i przeprowadzanie drobnych napraw;
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych;
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów;
  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne;
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych – mile widziane;

Co możesz zyskać dołączając do Naszego Zespołu?

  • Umowę o pracę w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego;
  • Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy;
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;
  • Udział w pracy zespołów projektowych;
  • Docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych;
  • Opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski;
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników).

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 692249223