2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Niemcy atrakcyjne zarobki!

Wynagrodzenie

7 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania agencją pracy działającą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Würzburg

Zadania:

- obsługa maszyn do cięcia i kruszenia kamienia elewacyjnego

- obsługa wózka widłowego w przypadku posiadania uprawnień UDT lub niemieckich

- prace pomocnicze

Wymagania:

- chęć do pracy

- uprawnienia na wózek widłowy

- co najmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

- zatrudnienie na warunkach niemieckich przez niemiecką agencję

- mieszkanie blisko zakładu w pokojach 1-osobowych

- stawka godzinowa 13,50€/h plus dieta 20€/dzień pracy (możliwość pracy w soboty), miesięczne zarobki na rękę po wszystkich potrąceniach budżetowych i za zakwaterowanie na poziomie ok. 1.800 - 2.100€

- cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie

- opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora (klasy podatkowe, Kindergeld, Krankenkasse, itd.)

- odzież roboczą, buty specjalistyczne

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub j.niemieckim.

Klauzula RODO

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tintschl Polska Sp. z o.o., ul.Żwirki i Wigury 6/14, 42-217 Częstochowa,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

8) Pani/Pana dane będą przetwarzane w formie profilowania. Konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911217877