2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Przeworsk
Dodane 01 kwietnia 2024

Glazurnik / Płytkarz Wysokie zarobki Niemcy od zaraz

Wynagrodzenie

20 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeworsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zadania:

  • Wykładanie płytkami ścian, podłóg, schodów

  • Przygotowanie powierzchni, w tym usuwanie nierówności

  • Praca 8-10 godzin dziennie możliwość pracy w soboty

Zapewniamy

Bezpłatne zakwaterowanie

Pomoc polskiego koordynatora

Ubezpieczenie

Umowę zlecenie

Zarobki 20000-30000 miesięcznie

Praca akordowa liczona od metra 50zł za metr

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w pracy jako glazurnik - płytkarz

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

    Proszę o wysłanie CV

  • lub kontakt telefoniczny 69*******78

  • lub wysłać CV na olx

  • proszę o kontakt tylko zdecydowane osoby które mogą zacząć prace od zaraz

Lokalizacja

Przeworsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Przeworsk
ID: 908841607