2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Ryki
Dodane 01 maja 2024

Pracownik Produkcji- obróbka szkła

Lokalizacja

Ryki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

CGLASS obecnie jeden z największych dostawców systemów aluminiowych oraz okuć do szkła hartowanego w Polsce otworzył całkowicie nową produkcję szkła hartowanego. Poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja miejsca pracy: Ryki 08-500

Opis stanowiska:

Poszukujemy operatorów maszyn do obróbki szkła.

Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem mężczyzn.

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • mile widziane uprawnienia na suwnice

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • brak przeciwwskazań do pracy manualnej i fizycznej

Oferujemy:

  • stałą prace bardzo szybko rozwijającej się firmie

  • obsługę najnowszego na rynku parku maszynowy do obróbki szkła

Zainteresowani proszeni są o przesłanie aplikacji CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na

przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych na adres: rekrutacja(małpa)norgpol.pl

Lokalizacja

Ryki,

Lubelskie

Lubelskie, Ryki
ID: 657494932