2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Jeżyce
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Produkcji- obsługa maszyny, przewijanie materiałów z roli

Wynagrodzenie

4 950 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stabilna firma na rynku poligraficznym i opakowaniowym poszukuje chętne osoby do pracy na stanowisku:

- Operator maszyny do przewijania materiałów z roli.

Maszyny jakie wchodzą w skład obsługi

– maszyny firmy Jurmet (bobiniarki, slitery)

– ploter Kongsberg XL44

Filmiki dostępne na YT wyszukując nazwę maszyny.

 Wymagane

– dobra umiejętność obsługi komputera (po przeszkoleniu praca z wewnętrznie zaprojektowanym oprogramowaniem),

– rzetelność, skrupulatność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

– umiejętność pracy pod presją czasu,

Mile widziane:

– zdolności manualne do obsługi maszyn typu slitter,

– bardzo dobra organizacja stanowiska oraz własnego czasu pracy,

– zdolności analitycznego myślenia,

 Opis stanowiska pracy

– praca na produkcji w systemie dwuzmianowym,

– konfekcja surowca w roli na maszynach typu slitter,

– prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań Jeżyce

– ul. Lutycka 93

Zapraszamy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 615696919